Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa  złomu stalowego. Specjalizujemy się w produkcji paczki ze stali głębokotłocznej.   Posiadamy niezbędne zezwolenia na magazynowanie, zbieranie oraz transport odpadów.  

Nasze zalety:

  • specjalistyczne maszyny do przerobu złomu – prasonożyce, paczkarki
  • park maszyn transportowych oraz załadowczych
  • możliwość własnego odbioru złomu
  • demontaż konstrukcji stalowych
  • wyspecjalizowana kadra pracownicza

Dysponujemy sprzętem, aby obsługiwać naszych klientów na wysokim poziomie. Nieustannie staramy się pozyskiwać nowych klientów. Atrakcyjna oferta, korzystne warunki płatności i terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań wobec klientów są naszym atutem. Gwarantujemy sprawną, profesjonalną obsługę, zapewniamy zawsze konkurencyjne ceny i natychmiastowe rozliczenie płatności za dostarczony towar. Dlatego jesteśmy przekonani, że potrafimy sprostać Państwa konkretnym wymaganiom w zakresie sprzedaży i skupu złomu stalowego.   

Troska o środowisko naturalne, przez coraz doskonalszą gospodarkę odpadami jest jednym z głównych celów naszej firmy.  Wierzymy, że nieustanna praca nad zwiększeniem wskaźników zakupu surowców wtórnych przyniesie korzyści zarówno dla firmy jak i środowiska naturalnego.

 

 

WRÓĆ NA GÓRĘ STRONY

© Copyright Karol24.pl

Projekt i realizacja Trol InterMedia